Redakcja i kontakt

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt pod adresem:

redakcja@imaginatus.pl

Redakcja serwisu:

Angua – wiecznie marudząca „naczelna”. Tu coś doda, tu odejmie, to wyrówna – wszystko przy akompaniamencie głośnych westchnień i karcących spojrzeń. Lubi porządek, więc wszędzie wprowadza chaos swoimi nowymi, „błyskotliwymi” zaleceniami i pomysłami. Na szczęście, wystarczy tylko dobra książka i kawałek czekolady żeby przestała marudzić.

Woodford – wie wszystko o wszystkim, radośnie komentując co popadnie. Ponoć tą rozległą wiedzę zdobył wnikliwie studiując zbiory Biblioteki Aleksandryjskiej, chociaż chodzą słuchy że jedyne co przeczytał to „Na jagody”. I to w tydzień.

Nemedis – gry strategiczne nie mają przed nim żadnych tajemnic. Chyba jako jedyny członek załogi bez obaw sięga po high fantasy, choć militarnym science fiction też nie pogardzi. Trochę marudny, czasem leniwy i nieuporządkowany, ale pojęcie „ostatecznego dedlajnu” nie jest mu obce.

River – nałogowa czytelniczka i serialomaniaczka. Lubi koty, podróże w czasie i tych dwóch przystojniaków, którzy od dwunastu sezonów (a może dłużej?) polują na demony i podobne im maszkary.  Jest jedną z niewielu znanych nam osób, które DC i Marvela traktują z równą sympatią.

PeteBancini – coś a’la zombie: chudy, wiecznie podkrążone oczy, chciałby mózgu, ale radzi sobie bez. Przeważnie brak mu motywacji/chęci/talentu na cokolwiek, ale czasem się zmusi. Sympatyk gier nieco trudniejszych i książek, po których zostaje jakaś myśl. Tak najbardziej to lubi spać.

Aria – wiecznie uśmiechnięta i twardo stąpająca po ziemi. Kilkanaście zainteresowań to nie problem i chętnie szuka czegoś nowego. Zakochana w szkicach, książkach i swoim futrzaku. Nie będąca ideałem, jednak starająca się żyć tak, by inni nie przeklinali jej istnienia na tej planecie.

Komentarze